Search

Personeel

Dhr. J. H. Ruiter

Cluster Directeur

j.ruiter@sooog.nl

Mevr. G. van Veen

Schoolcoördinator en Kwaliteitscoördinator g.van.veen@sooog.nl

Mevr. I. Veen

Administratie i.veen@sooog.nl

Dhr. G. Over

Conciërge  

Mevr. A.J. Venema

Leerkracht groep rood

j.venema@sooog.nl

Mevr. J. van der Weide

Leerkracht groep groen

j.vander.weide@sooog.nl

Mevr. M.Pras

Leerkracht groep paars (maandag/dinsdag/woensdag)

m.pras@sooog.nl

Mevr. G. Rozema

Leerkracht groep blauw (maandag/dinsdag/woensdag) goud (vrijdag) en bouwcoördinator onderbouw/middenbouw

g.rozema@sooog.nl
Mevr. A. Dolfing Leerkracht groep paars (donderdag/vrijdag)

a.dolfing@sooog.nl

Mevr. N. Schoonmade

leerkracht groep blauw (donderdag en vrijdag) en (pluspooler, wordt ingezet voor vervanging.)  
Dhr. M. Sterenberg

Leerkracht groep brons (maandag/woensdag/donderdag/vrijdag) en ICT-Coördinator

m.sterenberg@sooog.nl
Mevr. O. Coolman

Leerkracht groep goud (maandag/dinsdag/woensdag/donderdag)

o.coolman@sooog.nl

Mevr. S. Smits

Leerkracht groep  brons (dinsdag) en geel (woensdag) en bouwcoördinator-bovenbouw

s.smits@sooog.nl

Mevr. M. Hut

Leerkracht groep geel (maandag/dinsdag/donderdag/vrijdag)

m.hut@sooog.nl

Mevr. S. Kregel

Leerkracht gymnastiek

s.kregel@sooog.nl

Mevr. H. Zweep

Onderwijsassistent

e.zweep@sooog.nl

Mevr. R. Niamut

Onderwijsassistent

r.niamut@sooog.nl

Mevr R. Koerts

Onderwijsassistent

r.koerts@sooog.nl

Mevr. A. Poker

Onderwijsassistent a.poker@sooog.nl

Mevr. L. Vrijs

Onderwijsassistent l.vrijs@sooog.nl

Mevr. J. Vermuijten

Onderwijsassistent j.vermuijten@sooog.nl

We hebben regelmatig stagiaires S.P.W, stagiaires S.P.H., stagiaires PABO, stagiaires logopedie, stagiaires CIOS, stagiaires Alfa-college, stagiaires ALO, stagiaires ICT en stagiaires (ortho-)pedagogiek binnen de school.